Podsumowanie XXI Rajdu do wielowiekowych dębów

Prawie 60 osób wzięło udział w XXI Rajdzie Rowerowo-Pieszym do Wielowiekowych Dębów w Gminie Ustronie Morskie.

 

Tradycyjnie 19 sierpnia miłośnicy przyrody oraz aktywności fizycznej dotarli do dębu Bolesław. Uczestnicy na miejsce mogli dojechać rowerem, ustrońską ciuchcią lub na pieszo. Jeszcze przed wyjazdem odbyło się znakowanie jednośladów. Trasę rowerową i przejazd przez DK 11 zabezpieczali ustrońscy policjanci, za co serdecznie dziękujemy.

Po przybyciu, na każdego czekał drobny poczęstunek i mnóstwo gadżetów ufundowanych przez Nadleśnictwo Gościno – współorganizatora wydarzenia. Uczestnicy bawili się podczas gier i konkursów, wysłuchali prelekcji dotyczącej Dębów i historii Gminy Ustronie Morskie. Nie zabrakło czasu na gimnastykę czy koło fortuny. Punktem kulminacyjnym był quiz “Echa leśne”, w którym 10 najlepszych uczestników otrzymało karty podarunkowe o wartości 100 zł każda. Fundatorem nagród było Nadleśnictwo Gościno.

– Dziękujemy wszystkim za udział i przybycie, na pewno spotykamy się za rok. Cieszę się, że dopisała nam pogoda, a Państwo mogliście się dziś bawić wspólnie z nami – powiedziała na zakończenie imprezy Wójt Gminy Ustronie Morskie Bernadeta Borkowska.

 

Źródło.: Gmina Ustronie Morskie

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments