Podsumowanie roku szkolnego 2021/2022 w Kołobrzegu. Zmiany kadrowe [FOTO]

W piątek 24 czerwca 2022 roku w szkołach ponadpodstawowych powiatu kołobrzeskiego odbyły się uroczyste apele z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022.

 

Wakacje rozpoczęło dziś 3414 uczniów z naszego powiatu. W ostatnim dniu roku szkolnego starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wręczał dyplomy, nagrody oraz wyróżnienia za wyniki w nauce i sporcie najlepszym uczniom. Tradycyjnie dokonał też oficjalnego zakończenia roku szkolnego, po raz ostatni dzwoniąc dzwonkiem i życząc wszystkim uczniom udanych, słonecznych oraz bezpiecznych wakacji.

Kończący się rok szkolny to również zmiany kadrowe na stanowiskach dyrektorów trzech szkół:

Lecha Pieczyńskiego dyrektora Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu od 1 września zastąpi Anna Walczak,
następcą Zbigniewa Stankiewicza dyrektora Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu od 1 września będzie Joanna Babiak,
Dominikę Caune dyrektora Zespołu Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu od 1 września zastąpi Magdalena Barna,
Natomiast w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu stanowisko dyrektora obejmie na kolejną, pięcioletnią kadencję Mieczysław Szpak.

W kwietniu rok szkolny zakończyli uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych. Nagrody z rąk starosty otrzymali wówczas Prymusi klas maturalnych liceów i techników.

Dziś starosta wręczył nagrodę Prymusa za rok szkolny 2021/2022 uczniowi szkoły branżowej I stopnia w Zespole Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu – Jakubowi Nowakowi.

 

 

 

fot. Powiat Kołobrzeski

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments