Pijany na kradzionym motorze

Policjanci Ogniwa Patrolowo -Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu w trakcie służby w ubiegły weekend zatrzymali nietrzeźwego kierowcę kradzionego motocyklu.


Około północy z piątku na sobotę patrol z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego zauważył na ulicy Artyleryjskiej jadący motocykl, którego kierowca nie miał kasku. Sposób jazdy motocyklisty mógł wskazywać, że kierowca jest nietrzeźwy, dodatkowo jednoślad nie miał oświetlenia z przodu. Na widok radiowozu kierowca przyspieszył , nie reagował na sygnały do zatrzymania się wydawane przez policyjny radiowóz. Po krótkim pościgu motocyklista został zatrzymany na ul.Śliwińskiego. Policjanci przebadali zatrzymanego mężczyznę na zawartość alkoholu i okazało się że w jego organizmie jest blisko dwa promile alkoholu. Motocyklista to 21 letni mieszkaniec Kołobrzegu, który nie posiadł uprawnień do kierowanie tego typu pojazdem. Policjanci sprawdzili pochodzenie motocykla nie będącego własnością zatrzymanego mężczyzny. Chwilę wcześniej został przez niego skradziony . Właściciel motocykla o kradzieży dowiedział się od Policjantów.

Sprawca został zatrzymany i osadzony w Policyjnym Areszcie . Po wytrzeźwieniu usłyszał dwa zarzuty kradzieży z włamaniem oraz kierowania w stanie nietrzeźwości za które wkrótce odpowie przed sądem.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments