Pędził ponad 140 km/h- nie uciekł przed kołobrzeską grupą SPEED [FILM]

Kierowcy przekraczający prędkość, czy popełniający rażące wykroczenia w ruchu drogowym przekonali się już o skuteczności działań kołobrzeskiej policyjnej grupy SPEED. To najlepsi policjanci drogówki, których zadaniem jest wychwytywanie najbardziej agresywnych zachowań na drodze. Do zadań kierowane są zarówno radiowozy nieoznakowane z wideorejestratorami, ale także te oznakowane z laserowymi miernikami prędkości.

 

Tak wyposażeni mundurowi zdecydowanie reagują na przypadki łamania prawa na drodze. Wczoraj prężnie działająca grupa SPEED zatrzymała pirata drogowego poruszającego się białym busem w rejonie miejscowości Rymań (wyjazd w kierunku Koszalina). Mężczyzna kierował pojazdem z prędkością przekraczającą 141 km/h popełniając rażąco liczne wykroczenia m.in. nieprawidłowe wyprzedzanie na podwójnej linii ciągłej w rejonie przejścia dla pieszych, czy przekroczenie dozwolonej prędkości. Za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem w wysokości 1000 tys. złotych i otrzymał 20 pkt. karnych.

 

Przekraczanie dozwolonej prędkości , niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze a także złe warunki atmosferyczne to najczęstsze przyczyny wypadków drogowych. Kołobrzescy policjanci zapowiadają, że będą sukcesywnie zmierzać do poprawy bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym, poprzez zdecydowane reagowanie na wykroczenia mające wpływ na powstanie zdarzeń drogowych.

Łamiący fundamentalne zasady ruchu drogowego muszą liczyć się ze zdecydowaną i konsekwentną reakcją mundurowych. Kołobrzeska grupa SPEED będzie zdecydowanie reagować na wszelkiego rodzaju piractwo drogowe.

 

speed

KOŁOBRZESKA GRUPA SPEED NIE ZWALNIA TEMPAKierowcy przekraczający prędkość, czy popełniający rażące wykroczenia w ruchu drogowym przekonali się już o skuteczności działań kołobrzeskiej policyjnej grupy SPEED. To najlepsi policjanci drogówki, których zadaniem jest wychwytywanie najbardziej agresywnych zachowań na drodze. Do zadań kierowane są zarówno radiowozy nieoznakowane z wideorejestratorami, ale także te oznakowane z laserowymi miernikami prędkości. Tak wyposażeni mundurowi zdecydowanie reagują na przypadki łamania prawa na drodze.Wczoraj prężnie działająca grupa SPEED zatrzymała pirata drogowego poruszającego się białym busem w rejonie miejscowości Rymań (wyjazd w kierunku Koszalina). Mężczyzna kierował pojazdem z prędkością przekraczającą 141 km/h popełniając rażąco liczne wykroczenia m.in. nieprawidłowe wyprzedzanie na podwójnej linii ciągłej w rejonie przejścia dla pieszych, czy przekroczenie dozwolonej prędkości. Za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem w wysokości 1000 tys. złotych i otrzymał 20 pkt. karnych.Przekraczanie dozwolonej prędkości , niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze a także złe warunki atmosferyczne to najczęstsze przyczyny wypadków drogowych. Kołobrzescy policjanci zapowiadają, że będą sukcesywnie zmierzać do poprawy bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym, poprzez zdecydowane reagowanie na wykroczenia mające wpływ na powstanie zdarzeń drogowych.Łamiący fundamentalne zasady ruchu drogowego muszą liczyć się ze zdecydowaną i konsekwentną reakcją mundurowych. Kołobrzeska grupa SPEED będzie zdecydowanie reagować na wszelkiego rodzaju piractwo drogowe.UNIKAJMY NADMIERNYCH PRĘDKOŚCI, BRAWURY I POŚPIECHU.

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu Czwartek, 13 lutego 2020

 

Fot. KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments