Orlen Przedszkoliady tour 2019

W najbliższą sobotę, 2 marca w Hali Milenium, przy ul. Edmunda Łopuskiego 38 w Kołobrzegu odbędzie się kolejna impreza w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków – ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019, który składa się z ponad 70 imprez, w których udział bierze ponad 15 000 Aktywnych Przedszkolaków uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL.

Sobotnia impreza w Kołobrzegu odbędzie się o godz.10:00.

Kangur PRZEDSZKOLIADA.PL gwarantuje wszystkim uczestnikom niemal dwugodzinną rozrywkę ruchową, a kibicom na trybunach zabawę i doping na najwyższych obrotach. Aktywne Przedszkolaki otrzymają od Kangura: dyplom, medal i niespodzianki, które przygotowali partnerzy ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019.

Partner Tytularny: PKN ORLEN;
Patronat Honorowy: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda;
Partnerzy Wspierający: Play-Doh, FIBA, PZKosz, Herlitz, Pelikan, Stora Enso, Decathlon, FittyKid;
Lokalni Partnerzy Sportowi: Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg, Energa Kotwica Kołobrzeg;
Ogólnopolski Partner Medialny: Polskie Radio Dzieciom;
Lokalni Partnerzy Medialni: TVP3 Szczecin, Twoje Radio;
Lokalni Partnerzy: Pomorze Zachodnie, Miasto Kołobrzeg, Netto Polska, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu, Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg, Energa Kotwica Kołobrzeg, II Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu, Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu.

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments