Olympic Summer Camp w Dźwirzynie

W ostatni tydzień lipca w Dźwirzynie odbył się Grupa Azoty Olympic Summer Camp. To pierwsze takie wydarzenie w Polsce, które ma na celu podnoszenie umiejętności technik Judo przez miedzynarodowych trenerów. Gościem specjalnym Campu był ukraińczyk Roman Gontiuk, dwukrotny medalista olimpijski z Aten i Pekinu.

 

 

Na spotkanie z nim przyjechało 535 zawodników oraz 59 trenerów z całej Polski, którzy zostali zakwaterowani w 4 ośrodkach w Dźwirzynie. W trzeci dzień Campu z Szwajcarii przyjechał drugi zagraniczny trener japończyk Masaki Negishi w raz ze swoimi zawodnikami. W czasie Campu odbyło się 20 treningów w tym 4 randori. Po za matą na uczestników czekało sporo atrakcji, między innymi joga na plaży o zachodzie słońca , spektakl taneczny w cyrku, dyskoteka integracyjna, wieczór filmowy, konkurs na najlepszy pokaz Judo oraz wiele wiele innych. Zaufały nam 23 kluby za co serdecznie dziękujemy.

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia naszego sponsora tytularnego Grupy Azoty Zakłady Chemiczne “Police” S.A.oraz pozostałych sponsorów: Optimum Go, SunewMed+, PepsiCo, MEON EMS, Drukarnia wielkoformatowa „Lambit”, Restauracja Leśny Zakątek Lusowo, Gmina Kołobrzeg, Gostir Dźwirzyno, Rozwiązania Biurowe Roman Krzyżanek.

Wszystkim sponsorom, trenerom, zawodnikom oraz osobą zaangażowanym w organizacje Campu z całego serca dziękujemy. Już przygotowujemy kolejną edycje na przyszły rok i obiecujemy dostarczyć Wam jeszcze więcej sportowych emocji oraz moc atrakcji. Do zobaczenia w przyszłym roku na Olympic Summer Camp 2022.

Organizatorem całej imprezy była AKADEMIA JUDO POZNAŃ

 

Foto. Archiwum

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments