Okradł kantor na poczcie. Pomóż policji rozpoznać mężczyznę z portretu pamięciowego [FOTO]

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Koszalinie prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie oszustwa, do którego doszło w placówce pocztowej w miejscowości Sarbinowo, w dniu 7 sierpnia 2019 roku.

Tego dnia do punktu przyszedł mężczyzna pod pretekstem wymiany waluty obcej, który to następnie wykorzystując nieuwagę pracownicy zabrał znaczną kwotę pieniędzy. W oparciu o zapamiętany przez świadka rysopis sprawcy sporządzono jego portret pamięciowy. Zgodnie z rysopisem był to mężczyzna nieznanej narodowości, ciemnej karnacji skóry, wzrost około 170 cm, w wieku około 65 lat, szczupłej budowy ciała, włosy krótko ścięte koloru ciemnego, oczy koloru brązowego. Mężczyzna ma charakterystyczne znamię na górnej wardze po prawej stronie. Ubrany był w długie spodnie koloru jasnego, na głowie miał beret z daszkiem koloru jasnego.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny lub posiadają informację w przedmiotowej sprawie proszone są o osobisty kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu Policji I w Koszalinie przy ul. Słowackiego 11 lub telefonicznie pod numerem 94 342 91 20 lub 112.

 

 

Fot.: KMP Koszalin

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments