Oferta Fundacji “NA PRZEKÓR PRZECIWNOŚCIOM” na realizację zadania publicznego

Zarząd Powiatu w Kołobrzegu informuje, że do Starostwa Powiatowego wpłynęła oferta Fundacji “NA PRZEKÓR PRZECIWNOŚCIOM’ z siedzibą w Kołobrzegu, na realizację zadania publicznego, w trybie art. 19a* Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie pn. „Kołobrzeskie Mięśniaki Wspierają Dzieciaki z Gmin Wiejskich Powiatu Kołobrzeskiego”, wnioskowana kwota dotacji 9 900,00 zł.

 

Projekt polegać będzie na zorganizowaniu zajęć dla dziećmi podnoszące ich aktywność fizyczną, więzi społeczne oraz spotkania z dietetykiem. Program ma na celu walkę z nadwagą i otyłością oraz skutkami izolacji w związku z pandemią COVID-19.

Na podstawie Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U.2020.1057 t.j. z dnia 2020.06.18) na podstawie oferty realizacji zadania publicznego, złożonej przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3, organ wykonawczy jednostki samorządu terytorialnego może zlecić realizację zadania publicznego o charakterze lokalnym lub regionalnym z pominięciem otwartego konkursu ofert.

Zgodnie z art. 19a ust. 4 każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty, może zgłosić uwagi dotyczące oferty, tj. do 6 sierpnia 2021 r.

Wszelkie uwagi dot. oferty prosimy zgłaszać do starostwa:

tel. 94 35 476 18 wew. 151
pocztą elektroniczną na adres: m.ciepluch@powiat.kolobrzeg.pl

 

Załącznik do pobrania: TUTAJ

 

Źródło.: Powiat Kołobrzeski

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments