“Od Hawajów po Europę” – sylwestrowy koncert online Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na sylwestrowy koncert online w wykonaniu Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej pt. ” Od Hawajów po Europę”.

 

 

Premiera: 31 grudnia 2020, godz. 18.00. Koncert będzie dostępny na wirtualnej scenie RCK: www.rck.kolobrzeg.eu, youtube.pl (Regionalne Centrum Kultury), facebook.com/rck.kolobrzeg.eu do 1 stycznia 2021.

 

„Od Hawajów po Europę”

Świąteczno-sylwestrowy koktajl muzyczny w wykonaniu

Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej

31 grudnia 2020 (premiera godz. 18.00)

 

wirtualna scena RCK: www.rck.kolobrzeg.eu, youtube.pl (Regionalne Centrum Kultury), facebook.com/rck.kolobrzeg.eu

Zapraszamy do wspólnego spędzenia wieczoru sylwestrowego z Regionalnym Centrum Kultury, które przygotowało na tę okazję specjalny świąteczno-sylwestrowy koktajl, w którym znajdą się muzyczne smaki z różnych zakątków globu. Nie wstając z fotela, bezpiecznie, będzie można poczuć klimat świąt w tak odległych i różnorodnych kulturowo miejscach jak Hawaje, Stany Zjednoczone Ameryki czy Ukraina. Taka forma muzycznego zwiedzania może nie jest doskonała ale świetnie sprawdzi się w czasach pandemii, która skutecznie powstrzymała nas od marzeń o podróżach na jakiś czas. Wychodząc naprzeciw Państwa tęsknotom i marzeniom zapraszamy do spędzenia części sylwestrowego lub noworocznego wieczoru ze świątecznymi przebojami, które dla Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej specjalnie na ten koncert zaaranżował Jacek Kujawski. U boku orkiestry usłyszymy kwartet smyczkowy, ten sam, który publiczność oklaskiwała latem podczas koncertów Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej na naszej scenie plenerowej. Zaśpiewają wokaliści orkiestry: Maja Lewicka, Kasia Klukowska i Dawid Tenderenda.

Koncert dostępny będzie na naszej wirtualnej scenie pod adresem youtube.pl (Regionalne Centrum Kultury) i facebook.com/rck.kolobrzeg.eu

Świąteczno-sylwestrowy koktajl muzyczny pod nazwą „Od Hawajów po Europę” serwujemy dla państwa ostatniego dnia starego roku (premiera o 18.00) oraz pierwszego dnia nowego, 2021. Zapraszamy!

Źródło.: RCK Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments