Obchody Święta Policji w Komendzie Powiatowej w Kołobrzegu

Z okazji 102. rocznicy powołania Policji Państwowej funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu obchodzili uroczyste święto. Jest to data szczególna dla wszystkich funkcjonariuszy, to czas awansów, nominacji, odznaczeń – zarówno samych policjantów, jak i pracowników Policji.

 

Dzisiejsza uroczysta zbiórka z okazji powiatowych obchodów Święta Policji w Kołobrzegu odbyła się na dziedzińcu kołobrzeskiej komendy. Oficjalna część wydarzenia rozpoczęła się po złożeniu meldunku przez dowódcę uroczystości podinsp. Krzysztofa Rosiaka I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Kołobrzegu.

Akty nominacyjne na kolejny stopień w korpusie oficerskim odebrało dwóch funkcjonariuszy. Nominacje na wyższy stopień w korpusie aspirantów otrzymało 23 policjantów, a w korpusie podoficerów Policji 16 funkcjonariuszy. Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu mianował na stopień starszego posterunkowego 4 funkcjonariuszy.

Z okazji tegorocznego święta za rzetelność i zaangażowanie w służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu kołobrzeskiego zarówno Prezydent Kołobrzegu Pani Anna Mieczkowska, jak i Starosta Kołobrzeski Pan Tomasz Tamborski wyróżnili nagrodami dwóch policjantów sierż. Grzegorza Kornackiego i st. asp. Arkadiusza Waligórę.

W trakcie uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu insp. Dariusz Hoc pogratulował wyników w służbie oraz złożył życzenia podległym funkcjonariuszom i pracownikom Policji, którzy każdego dnia wspierają pracę policjantów i wpisują się w struktury naszej służby.

 

 

 

 

Źródło.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments