O kolejną wygraną z Prudnikiem

Po wygranej w środowym meczu z Sokołem podopiecznych trenera Franka czeka walka o kolejne punkty w hali Milenium z Pogonią Prudnik. W dotychczas rozegranych 8 meczach Suzuki 1 Ligi Mężczyzn podopieczni trenera Michalaka odnieśli trzy zwycięstwa i pięć porażek w tym aż 4 na wyjeździe. W ostatnim meczu Pogoń uległa na swoim parkiecie Politechnice Opolskiej 79-90.

 

 

Patrząc na skład z poprzedniego sezonu w drużynie z Prudnika doszło do kilku zmian. Klub opuścili Marcin Sroka, Adrian Suliński, Patryk Wieczorek oraz Marcin Salamonik. W ich miejsce pozyskano Karola Kuttę, Marcela Kapuścińskiego, Tomasza Madziara oraz Maksymiliana Motela. W klubie pozostali liderzy, czyli Tomasz Nowakowski, Wojciech Pisarczyk, Adrian Mroczek-Truskowski oraz weteran 1 ligowych parkietów Grzegorz Mordzak. Liderem pod względem średniej zdobytych punktów na mecz w Pogoni jest środkowy Tomasz Nowakowski (16,5 punktów na mecz). Jest on również liderem pod względem średniej zebranych piłek na mecz (7 zbiórek). Podopieczni trenera Michalaka zdobywają średnio na mecz 79,4 punktów, tracąc 85 punktów.

Mecz ten odbędzie się w sobotę 21 listopada o godzinie 18:00 w hali Milenium i będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem tvcom.pl. Kołobrzeską koszykówkę zasila Energa Grupa Orlen.

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments