“Nowy radiowóz dla policjantów w Kołobrzegu [FOTO]

Policjanci z Komendy Powiatowej policji w Kołobrzegu otrzymali nowy radiowóz. Jest to pojazd oznakowany według nowego wzoru, które ma na celu poprawę widoczności radiowozu oraz łatwiejszą jego identyfikację. Zakup pojazdu został zrealizowany przez Komendę Główną Policji przy wsparciu ze środków budżetu Urzędu Gminy Kołobrzeg.

 

 

Nowoczesny sprzęt jest bardzo ważny dla funkcjonariuszy pod kątem ich działań, ale również skuteczności. Dzięki wsparciu samorządów, Policja może jeszcze bardziej efektywnie pełnić służbę na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu i pomagać, chronić oraz dbać o bezpieczeństwo mieszkańców gmin.

Zakup radiowozu realizowała Komenda Główna Policji, przy wsparciu Urzędu Gminy Kołobrzeg.

Samochody Kia Sportage są wyprodukowane w ramach nowej generacji modelu, wyposażone w silnik benzynowy o pojemności cm³ 1598 oraz mocy netto 110 kW. Dodatkowo pojazdy są wyposażone w manualną skrzynię biegów, czujniki i kamerę cofania, apteczkę pierwszej pomocy z rozszerzonym jej wyposażeniem, koło dojazdowe, a także system łączności radiowej dedykowany dla Policji.

 

 

Źródło, Fot: KPP Kołobrzeg 

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments