Nowy Prezes Izby Gospodarczej w Koszalinie

W czwartek 27 maja na kadencję do 2024 powołano również nowe prezydium Izby w Koszalinie. Niebawem przygotowany zostanie harmonogram nowych aktywności oraz planów organizacji w tym drugim co do wielkości mieście Pomorza Zachodniego.

 

– Mam przed sobą zespół aktywnych, odpowiedzialnych i uczciwych ludzi, którzy sprawią, że samorząd gospodarczy Koszalina będzie rozwijać się bardzo dynamicznie. Koszalin to ważne miasto w strukturze Północnej Izby Gospodarczej, wiemy, że przedsiębiorcy mają wobec nas konkretne oczekiwania. Zadanie Pana Prezesa i nowego prezydium to sprostanie temu wyzwaniu – mówi Hanna Mojsiuk, Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

Prezesem Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie został Andrzej Mielcarek, wiceprezesem Michał Pelc, sekretarzem Małgorzata Chodkowska, a członkami rady: Monika Łopińska – Mlonek oraz Dominika Wiśniewska.

 Rada oddziału spotka się w nowym składzie na pierwszym roboczym zebraniu 11 czerwca. Wtedy ustalimy plan działania na najbliższy czas. Ale już teraz mogę powiedzieć, że zasadniczo będzie to kontynuacja pracy poprzedników. Koledzy wykreowali kilka wartościowych cyklicznych działań, które na pewno warto podtrzymać. Myślę na przykład o spotkaniach przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie, które miały charakter networkingu czy konkursie Pomorski Pracodawca Roku. Znoszenie obostrzeń pandemicznych sprzyja takim spotkaniom, a chyba wszyscy są już ich spragnieni. Inne pole naszej przyszłej aktywności to konsolidacja środowiska biznesu wobec niepokojących planów podatkowych Państwa i zachęcanie kolejnych przedsiębiorców do wstępowania w szeregi naszej organizacji – zdradza swoje najbliższe plany Prezes Andrzej Mielcarek.

Północna Izba Gospodarcza w Koszalinie to jeden z oddziałów naszej instytucji. Poza centralą w Szczecinie Izba ma również oddziały w Wałczu, Choszcznie, Świnoujściu, Myśliborzu oraz Dębnie.

 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments