Niecodzienna interwencja Policji [FOTO]

Do niecodziennego zdarzenia doszło w miejscowości Rymań, gdzie dwóm koziołkom splątało się poroże i zwierzęta nie mogły same się uwolnić. Na pomoc ruszyli wezwani na miejsce funkcjonariusze i dzięki współpracy z myśliwymi Koła Łowieckiego Foka zwierzęta cało i zdrowo wróciły do pobliskiego lasu.

 

 

Do dyżurnego kołobrzeskiej jednostki dotarło zgłoszenie od dwóch nastolatek. Dziewczyny zgłaszały, że znajdują się w Rymaniu, gdzie wyszyły na spacer i zauważyły pod drzewami przy ścieżce rowerowej dwie leżące sarny. Nie chciały podchodzić blisko do zwierząt, bo nie wiedziały jak te mogą się zachować, ale zauważyły, że są wyczerpane i ciężko oddychają, nie mają siły się ruszać, a ich poroże jest zakleszczone.

W to miejsce niezwłocznie przybył policjant Posterunku Policji w Rymaniu oraz wezwane wsparcie w postaci myśliwych z Koła Łowieckiego Foka, którzy od lat wspierają kołobrzeską policję. Mężczyźni ostrożnie podeszli do koziołków i delikatnie, ale sprawnie uwolnili splątane zwierzęta. Koziołki po chwili zorientowały się, że już nie są w pułapce i bezpiecznie pobiegły do pobliskiego lasu.

 

 

 

Źródło: KPP Kołobrzeg 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments