Nagrody i wyróżnienia w konkursie “Mój Dom – Moja Ojczyzna – Moja Europa” [FOTO]

26 kwietnia, w Szkole Podstawowej w Ustroniu Morskim rozstrzygnięto  XXVII edycję KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ DOM – MOJA OJCZYZNA – MOJA EUROPA”. Nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu wręczyła dyrektor szkoły Mariola Ostrowska.

W tym roku, w gronie nagrodzonych znaleźli się:
W KATEGORII PRZEDSZKOLE
nagrody
Paulina Konfederak   – Przedszkole w Ustroniu Morskim
Pola Marciniak           – Przedszkole w Ustroniu Morskim
Elfi Wiciaż                  – Przedszkole w Ustroniu Morskim
wyróżnienia
Magdalena Kalińska    – Przedszkole w Ustroniu Morskim
Katarzyna Skonieczna – Przedszkole w Ustroniu Morskim
Julian Stachowski        – Przedszkole w Ustroniu Morskim

W KATEGORII KLAS I – III
nagrody
Maria Adamczewska    – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Maja Brzezińska           – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Magdalena Wardzińska – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
wyróżnienia
Maja Dudek                  – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Noemi Grobelska         – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Antoni Klukowski          – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Roksana Tataro            – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim

W KATEGORII KLAS IV – VIII
nagrody
Maria Cholewińska – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Anastazja Olejnik – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Aleksandra Piotrowska – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Oskar Rękas – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
wyróżnienia
Maksym Kalociński – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Amelia Klukowska – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Zuzanna Miller – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Laura Pietrzak – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Oskar Rękas – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Maja Rojek – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Aleksandra Sałach – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim
Amelia Januszewska – Szkoła Podstawowa w Ustroniu Morskim

W KATEGORII GIMNAZJUM
nagrody
Hanna Komorowska – Gimnazjum nr 42 w Szczecinie
Aleksandra Lipska – Gimnazjum w Ustroniu Morskim

W KATEGORII IMPRESJE-EKSPRESJE
nagrody
Marta Kucharycz – Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Wiktor Psykała – Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Patrycja Zasada – Gimnazjum w Ustroniu Morskim
wyróżnienia
Kamila Kameduła – Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Marta Oleszczuk  – Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Wiktoria Osman   – Gimnazjum w Ustroniu Morskim
Kinga Szulecka  – Gimnazjum w Ustroniu Morskim

Do pobrania:

katalog wystawy tutaj
katalog prac tutaj 

Serdecznie gratulujemy.

Fot. Gmina Ustronie Morskie

0 0 votes
Article Rating


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments