Naćpany, bez prawa jazdy uciekał przed policją!

Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali 21- latka , który jechał samochodem pod wpływem narkotyków. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Teraz mężczyzna odpowie m.in za nie zatrzymanie się do kontroli za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci patrolujący rejon ulicy Koszalińskiej, zauważyli pojazd marki Daewoo ,którego kierowca zaczął zachowywać się podejrzliwie, popełnił również wykroczenie drogowe niestosując się do znaków poziomych. Policjanci postanowili zatrzymać ten pojazd do kontroli, jednak kierujący na sygnały funkcjonariuszy nie reagował i zaczął uciekać.

Mundurowi podjęli pościg za samochodem. Kierowca wjechał w ulicę Grochowską i w trakcie jazdy wyskoczył z samochodu. Mężczyzna zaczął uciekać pieszo. Policjanci widząc to podjęli pościg i po chwili ujęli mężczyznę. Jak okazało 21- latek był pod wpływem amfetaminy co wykazał narkotest , nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Samochód którym kierował nie miał aktualnych badań technicznych.

Mężczyzna został doprowadzony do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut niewykonanie polecenia zatrzymania pojazdu mechanicznego. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments