Muzyczne show z humorem i publicznością w Kołobrzegu

Adam Snopek w programie “Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło”. Wyjątkowe muzyczne show, w którym jedną z głównych ról gra publiczność.

 

 

Odważne, specyficzne poczucie humoru, niezwykła energia pianisty i brawurowe wykonanie największych przebojów muzyki rozrywkowej i klasycznej! Przekonacie się między innymi, że co trzeci utwór współczesnej muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki “Pieski małe dwa”! Muzyka połączona z humorem i niezwykłą energią to show muzyczne obok którego nie da się przejść obojętnie!

Niedziela, 22-10-2023
Godzina: 18:00
Cena: 45 zł (normalny), 40 zł (ulgowy/Karta Mieszkańca)

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta
Solna 1   78-100 Kołobrzeg

 

ADAM SNOPEK
Niezwykle charyzmatyczny, ekspresyjny, posiadający nieskończone pokłady energii pianista i showman. Łącząc humor i muzykę z powodzeniem wchodzi na polską scenę kabaretową. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. W spektaklu “Skazany na Bluesa” w reż. Arkadiusza Jakubika wciela się w postać Bergera oraz kieruje zespołem muzycznym. Występuje na scenie Opery Śląskiej w Bytomiu w show muzycznym pt. “Muzyczna Awantura z Happy Endem czyli Adam Snopek Show Przy Fortepianie kontra Kameraliści Opery Śląskiej w Bytomiu” na podstawie własnego scenariusza. Autor i wykonawca programu “Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło” muzyczno-kabaretowego show z aktywnym udziałem publiczności, z którym koncertuje na największych scenach muzycznych i kabaretowych. Uczestnik największych festiwali kabaretowych, m.in. 24. Mazurskiej Nocy Kabaretowej, Mazurskiego Lata Kabaretowego MULATKA czy FERMENTÓW. Czynny muzyk sesyjny, koncertuje w Polsce i za granicami kraju.

 

Foto: UM Kołobrzeg 

EkoSmaki

 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments