Młodzi miniprzedsiębiorcy

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu znaleźli się w gronie finalistów Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo Produkcik 2019.

Miniprzedsiębiorstwo HomeArt działające w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu pod opieką profesora Tomasza Pokrywki uczestniczyli w finale konkursu Produkcik 2019, który odbył się w dniach 4-5 czerwca 2019 roku w Miniesterstwie Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie. W finale wzięło udział 20 najlepszych uczniowskich firm, które powstały w ramach projektu „Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo”. W konkursie kołobrzeskie miniprzedsiębierstwo reprezentowało czterech uczniów wraz z opiekunem.

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK była Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Podczas finału uczniowie zaprezentowali swoje produkty i usługi, a także mieli możliwość sprzedaży zwiedzającym. Młodych przedsiębiorców oceniała Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli biznesu (Citi Handlowy, HSBC Bank Polska, Manpower, Union Investment TFI SA, FedEx Express Polska, Euroclear Bank, Dentsu Aegis Network Polska, Nestle, TKHolding) oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Forbes i Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta.

Młodym przedsiębiorcom gratulujemy!

 

Fot.  Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments