Miał przy sobie 195 grama amfetaminy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego podczas pełnienia służby na terenie Kołobrzegu zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie 195 grama amfetaminy. Mężczyzna decyzją sądu został aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w Kołobrzegu podczas patrolowania ulic naszego miasta zatrzymali do kontroli drogowej pojazd w centrum miasta. W pojeździe, którym mężczyzna się poruszał, policjanci znaleźli znaczną ilość narkotyków. Pasażer 36-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Zabezpieczone narkotyki kryminalni poddali wstępnym badaniom, potwierdzając, że jest to amfetamina w ilości 195 gramów. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Sąd Rejonowy w Kołobrzegu na wniosek Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Kołobrzegu aresztował 36-latka na okres 3 miesięcy. Przestępstwo, którego dopuścił się zatrzymany mężczyzna, zagrożone jest karą od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Foto.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments