Mecz Energa Kotwica Kołobrzeg vs TBS Śląsk II Wrocław

W ramach 25 kolejki Suzuki 1 Ligi Mężczyzn podejmować będziemy w hali Milenium TBS Śląsk II Wrocław.

 

Rezerwy Śląska po nienajlepszym okresie mają na koncie dwie wygrane z Decką Pelplin oraz Dzikami Warszawa.

W pierwszym meczu tych drużyn górą był Śląsk pokonując dopiero po dogrywce Kotwicę 77-74. Najlepszym strzelcem drużyny z Wrocławia był Bożenko, który ze względu na kontuzje nie zagra w hali Milenium. Obecnie wrocławianie zajmują 8 miejsce w tabeli ligowej.

Rezerwy Śląska to bez wątpienia najmłodsza drużyna ligi. Część zawodników łączy grę w pierwszej drużynie i rezerwach, chociażby jak Tomczak czy Wójcik. Liderem tej drużyny jest jeden z najlepszych środkowych ligi Tomczak, który zdobywa średnio 16 punktów i zbiera 9 piłek na mecz. Wspomagany jest przez Leńczuka, Gordona, Szlachetkę i Wójcika.

Rezerwy Śląska są obecnie 7 ofensywą ligi ze średnią ponad 84 punktów na mecz, tracąc blisko 83 punkty. Wykonują najwięcej celnych rzutów z gry w całej lidze, bo blisko 32 na mecz. Wrocławianie mają spore problemy z przewinieniami, ponieważ popełniają średnio 22 faule na mecz co daje 4 miejsce w lidze. Warto dodać, że naprzeciw swoim kolegom stanie Kulon, który w przeszłości reprezentował barwy Śląska, a cały poprzedni sezon w Kotwicy rozegrał Strzępek.

Mecz ten odbędzie się 27 lutego o godzinie 17:00 i będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem strony tvcom.pl. Kołobrzeską koszykówkę zasila Energa Grupa Orlen.

 

Źródło.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments