Marihuana i kokaina ukryta w samochodzie

Kołobrzescy kryminalni nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem efektem ich pracy jest zatrzymanie podejrzanego i zabezpieczone ponad 1,3 kilograma marihuany i kokainy. Za posiadanie zakazanych ustawą substancji grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Kołobrzegu wydał decyzję o zastosowaniu wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego kołobrzeskiej komendy oraz z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie wspólnie prowadzili działania, rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z narkotykami. W ten sposób dotarli do 26- latka.

Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli pojazd w rejonie ul. 6 Dywizji Piechoty. Podczas przeszukania ujawnili przy mężczyźnie zawiniątka foliowe o wadze 10 gram z zawartością kokainy. Sprawdzając dalej kryminalni  znaleźli znaczną ilość substancji odurzających o wadze 1,3 kilograma.

26-letni mieszkaniec Kołobrzegu został zatrzymany i przewieziony do jednostki Policji. Zabezpieczony susz technik kryminalistyki poddał wstępnym badaniom potwierdzając, że jest to marihuana. Badaniu została poddana również pozostała ujawniona substancje. Okazało się, że w pojeździe kryminalni zabezpieczyli jeszcze 10 gram kokainy.

Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Sąd Rejonowy w Kołobrzegu po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym i na wniosek prokuratora wydał decyzję o zastosowaniu wobec 26- latka izolacyjnego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

 

 

Źródło/Foto: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments