Lawendowy Zawrót Głowy w Ustroniu Morskim [FOTO, FILM]

KołobrzegInfoTV: W niedzielę, 24-go lipca 2022 roku w Ustroniu Morskim miał miejsce Lawendowy Zawrót Głowy kolejna odsłona kultowego wydarzenia, które zaskarbiło sobie wyjątkowe miejsce w sercach mieszkańców i turystów przyjeżdżających nad wybrzeże Pomorza Środkowego.

 

Olga Sroka, właściciel Lawendowego Zawrotu Głowy oraz sołtys Gminy Ustronie Morskie przekazała w rozmowie z portalem KołobrzegInfo.pl, że niedziela jest trzecim dniem otwartym na ternie Lawendowego Zawrotu Głowy.

 

 

 

W ramach wydarzenia można było zakupić bukiet ze świeżo zerwanych kwiatów z pola lawendowego, wziąć udział w bezpłatnej sesji zdjęciowej, skorzystać z ofert wystawców Polska Smakuje, którzy prezentowali różnego rodzaju wyroby lokalne.

 

Lawenda to przede wszystkim pięknie pachnący i wyglądający krzew. Ma bardzo dużo właściwości takich jak: antyseptyczne, bakteriobójcze, jest doskonała do aromaterapii, pozwala wyładować stres – powiedziała Olga Sroka, właściciel Lawendowego Zawrotu Głowy oraz sołtys Gminy Ustronie.

 

 

 

 

 

 

Kulki mocy z CBD i paprykarz, ale nie szczeciński

 

Chcę pokazać, jakie walory zawierają konopie, to między innymi zdrowa żywność – powiedziała Halina Ostrowska, rolnik, przedstawiciel marki Konopiejka.pl Sianów – wyrabiam ciasteczka konopne z żurawiną i płatkami, babeczki, kule mocy z konopi, Nutella, olej konopny i herbatkę konopną.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym materiałem wideo, w którym dowiedzą się Państwo więcej o tym interesującym wydarzeniu, oraz paprykarzu, który stanowi niezłą konkurencję dla tego ze stolicy województwa.

 

Tekst, fot.: Dawid Macal, Film: Nikola Berkowska

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments