Kto zyska statuetki i prestiż? Pracodawca Roku Pomorza 2019

To już trzecia edycja plebiscytu dla przedsiębiorców. – Konkurs ma promować region, w którym tworzone są nowe miejsca pracy, gdzie warto mieszkać, pracować i rozwijać swoją karierę – uważa Roman Biłas, prezes koszalińskiego oddziału Północnej Izby Gospodarczej (PIG).

Uroczysta gala z wręczeniem nagród laureatom odbędzie się w sobotę (5 października) w Teatrze Variete Muza w Koszalinie. Kapituła wyłoniła zwycięzców w czterech kategoriach – według wielkości zatrudnienia firm: I – mikro (do 10 osób), II – małe (do 50), III – średnie (do 250) i IV – duże (powyżej 250). Nadto wyróżnione będą firmy w kategoriach jakościowych: społeczna odpowiedzialność biznesu za aktywność lokalną i dbałość o środowisko. Nowością jest wyłonienie „Menedżera Roku 2019”. Po raz pierwszy też PIG do współpracy pozyskał samorządy: wojewódzki, miasta Koszalin i gminy Potęgowo (Pomorskie).

W poprzednich edycjach konkursu tytułem Pracodawca Roku Pomorza zostały wyróżnione spółki: HAFTKOM, SBC Windows & Doors, Kongsberg Maritime Poland, GlobalLogic., Homanit Polska, Gawex Media, NFM Production i TROTON.

 

Fot. PIG Koszalin

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments