Kotwica Kołobrzeg vs AP Technik Świdwin 0:3

Jeszcze część drużyny nie zdążyła przyjechać z Koszalina z meczu przeciwko Gwardii Koszalin, a sędzia już gwizdał rozpoczęcie meczu pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a liderem Powiatowej Ligi Młodzika, AP Technik Świdwin.

 

Tym razem mecz w zastępstwie prowadził Mariusz Skok, który w dniu dzisiejszym obchodził urodziny, a przed meczem PLM rozgrywał własne spotkanie w WLM Starszego przeciwko Salosowi Szczecin.

Wiadomo było, że mecz będzie bardzo trudny, tym bardziej, że trzon zespołu, bezpośrednio przed tym spotkaniem rozgrywał mecze w ciężkich warunkach pogodowych.

Niestety AP Technik szybko objął prowadzenie 0:1, które po kilku minutach podwyższył na 0:2. W tym momencie trener mógł wprowadzić na boisko zawodników, którzy przyjechali z Koszalina i gra nabrała rumieńców.
Niestety bramka lidera PLM była jakby zamurowana, zaś przypadkowy błąd w naszej obronie ustalił wynik na 0:3.

Warto w tym momencie przytoczyć słowa trenera AP Technik Świdwin:

Przyznam się szczerze, że do tej pory byliście zespołem, który przysporzył nam najwięcej kłopotów i grało nam się przeciwko Wam bardzo ciężko. Całe szczęście, że nie wykorzystaliście wszystkich sytuacji. Przyznam się, że wg mnie byliśmy ciut lepsi od Was i mieliśmy więcej szczęścia.

 

Źródło.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments