Koszaliński Weekend Kulturalny w Amfiteatrze! Trzy dni niesamowitych wydarzeń

Nasz Patronat/ 13-14-15 sierpnia w koszalińskim Amfiteatrze odbędzie się cykl wspaniałych imprez i koncertów. To będzie wyjątkowo rozrywkowy weekend w Koszalinie.

 

 

Już pierwszego dnia o godz. 20.00 czeka nas niesamowite show z prawdziwymi Gwiazdami Światowej Iluzji !!!
Do koszalińskiego Amfiteatru zawitają artyści z najsłynniejszej na świecie grupy magików Champions of Illusion !!!
Jest to międzynarodowa grupa iluzjonistów zrzeszająca kilkudziesięciu “czarodziejów” z całego świata, prezentująca dwugodzinne interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie dodają “magiczności” całemu przedsięwzięciu.

Artyści ci, prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek.
Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność.

Spektakl ten jest skierowany do całej rodziny i bez względu na wiek, każdy znajdzie tu coś dla siebie !!!
Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność.
Bawią się wszyscy od lat 3 do 103 !!!

Tym razem, podczas europejskiego tourne’e, także koszalińska publiczność będzie miała okazję zobaczyć to niesamowite show !!!
A może to właśnie Ty wyciągniesz królika z kapelusza i jak bajkowa Alicja przeniesiesz się do niesamowitej Krainy Czarów ?!?
Ten spektakl trzeba zobaczyć na własne oczy, by przekonać się, że magia istnieje naprawdę !!!
Nie siedź w domu, “poczaruj” razem z nami !

Bilety do nabycia w kasach Amfiteatru,
na portalu https://www.kupbilecik.pl/imprezy/59538/Koszalin/Wakacyjne+Magic+Show+czyli+lato+z+Gwiazdami+Iluzji/#
oraz w kasie Teatru Variete Muza ul. Morska 9
Rezerwacje grupowe 512232939

14 sierpnia  godz. 20.00 niesamowity wieczór z Gwiazdami Koszalińskiego Weekendu Kulturalnego !

Wystąpią:
Verba
Gosia Andrzejewicz
Zespół Farba

Finał wieczoru uświetni niesamowity koncert Tribute to Roxette, poświęcony niedawno zmarłej wokalistce tego kultowego szwedzkiego zespołu – Marie Fredriksson. Będzie to wspaniała wyprawa do świata muzyki zespołu Roxette, od początku kariery, aż do ostatniej, wydanej przed śmiercią Marie płyty.

Z muzyką Marie Fredriksson i Pera Gessle zmierzą się laureaci Europejskiego Festiwalu Coverów Gwiazd – Marzena Pitula (kształcona muzycznie przez Elżbietę Zapendowską, wieloletnia liderka zespołu KAKADU oraz Daniel Ksel, lider zespołów Baby Rock i Shapeles).
Wokalistom towarzyszy Roxanne band wielokrotny laureat Festiwalu Muzyczna Kuźnia.

Wokalistka swą energią, sexapilem i przenikliwym głosem zaśpiewa między innymi takie hity jak: It must have been love, Dangerous, Dressed for success, Fading like a flower, Sleeping in my car, Spending my time, Listen to you heart, Dance away, Almost unreal, Run to you, Soul deep i wiele innych niezapomnianych przebojów Roxette. Przystojny wokalista to sam Per, śpiewający gitarzysta który dopełnia duet z Marzeną śpiewając Joyride, How Do You Do, Big Love, The Look oraz Real sugar. Ten koncert, to dwie godziny niesamowitego show z muzyką graną tylko na żywo!!!

Tribute to Roxette przeniesie Was do lat młodości, klimatu szkolnych dyskotek, radiowych list przebojów i czasów gdzie wszystko było dużo prostsze i bardziej przejrzyste.

Bilety do nabycia :
W kasach Amfiteatru
na portalu: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/59537/Koszalin/Koncert+Gwiazd+Koszali%C5%84skiego+Weekendu+Kulturalnego/
w kasie Teatru Variete Muza ul. Morska 9
Bilety grupowe pod numerem 512 232 939

 

Wielki finał KOSZALIŃSKIEGO WEEKENDU KULTURALNEGO w niedzielny wieczór, 15 sierpnia do Amfiteatru przy ul. Piastowskiej 7
Zobaczymy niesamowite Show artystów, słynącego z wielkich hitów scenicznych Teatru Variete Muza z Koszalina – Tribute to Abba
Prawdziwa rewia musicalowa z tancerzami i muzyką “na żywo” pod batutą słynnego dyrygenta i kompozytora Jarosława Barowa.
Zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko, przeniesie nas na deskach koszalińskiego Amfiteatru do lat 70′ i wielkiego triumfu szwedzkiego kwartetu ABBA na Eurowizji. Następnie przebrniemy z największymi hitami przez wszystkie lata świetności tego kultowego zespołu.

Przez niemal dwie godziny usłyszymy między innymi takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money, Fernando, Take a chance on me, Voulez-Vous, The Winner Takes It All, Gimme,Gimme,Gimme, Chiquitita, I Have A Dream, Lay All Your Love On Me, I Do,I Do,I Do, Our Last Summer, Super Trouper czy Knowing Me Knowing You.
Artyści wcielający się w rolę szwedzkich gwiazd, nie tylko swoją aparycją do złudzenia przypominają Anni-Frid Lyngstad, Benny’ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog, ale i brzmią jak oryginalni wokaliści ABBY!!!

Właśnie z tego względu, nawet najwięksi sceptycy są oczarowani końcowym efektem ich występu! Spektakl ten starszym słuchaczom odświeży wspomnienia z czasów ich młodości, szkolnych dyskotek, zaś tym młodszym przybliży twórczość prawdziwej legendy muzyki jakim była niewątpliwie ABBA. Sam koncert będzie swoistym hołdem tej fenomenalnej formacji, która na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Bilety do nabycia:
w kasach Amfiteatru
Na portalu https://www.kupbilecik.pl/imprezy/59535/Koszalin/Tribute+to+ABBA/
w kasie Teatru Variete Muza ul. Morska 9
Bilety grupowe : 512 232 939

 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments