Koncert pt. “Europa gra”

Czwartkowy wieczór w tym tygodniu będzie niezwykły. “Europa gra” to nie tylko czwarte spotkanie w ramach cyklu festiwalowego “Muzyka w Katedrze”. To możliwość zakrzywienia czasoprzestrzeni, odetchnięcia powietrzem z największych sal koncertowych Europy, obserwacji znakomitych muzyków grających wirtuozerskie aranżacje mistrzów.

Z jednej strony muzyka barokowa, z drugiej klasycystyczna, a wszystko to w wykonaniu niezwykle uzdolnionych uczniów z różnych części Europy i ich profesorów. W repertuarze: “Koncert altówkowy c-moll” i “Koncert na dwoje skrzypiec d-moll BWV 1043” J. S. Bacha, a także “Divertimento D-dur KV 136” W. A. Mozarta.

Bilety na koncert w cenie: 25 zł normalne i 20 zł ulgowe (dzieci, młodzież, emeryci i renciści) do nabycia: w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta, ul. Solna 1, przy wejściu do Bazyliki w czwartek, godzinę przed koncertem i na stronie www.kupbilecik.pl.

26 LIPCA 2018 GODZ. 20.30 BAZYLIKA W KOŁOBRZEGU
XVIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL “MUZYKA W KATEDRZE”

Koncert pt. “Europa gra”

w wykonaniu Orkiestry XIV Europejskich Warsztatów Muzycznych i Letnich Warsztatów Orkiestrowych pod dyrekcją Jana Staniendy

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments