Kołobrzeski zespół Swan Dance na Ogólnopolskim festiwalu tańca [FOTO]

W piątek 29 kwietnia obchodzony był Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej właśnie okazji w Lęborku odbył się XI Ogólnopolski Festiwal Tańca, na którym nie mogło zabraknąć naszej utalentowanej młodzieży z Ogniska Pracy Pozaszkolnej. I tym razem kołobrzeska grupa Swan Dance, trenowana na co dzień przez Martę Herbowską, może pochwalić się sporymi osiągnięciami.

 

 

1 miejsce Hanna Otrębska taniec współczesny solo do 10 lat
1 miejsce Hanna Otrębska inne formy tańca solo do 10 lat
1 miejsce Weronika Lesiak taniec współczesny solo 11-13 lat
1 miejsce Weronika Lesiak inne formy solo 11-13 lat
1 miejsce grupa Baby Swan freestyle
1 miejsce grupa Barbi Swan inne formy mini formacje do 10 lat
1 miejsce grupa Diamonds Swan inne formy mini formacje 11-13 lat

2 miejsce Kalina Kużownik taniec współczesny solo do 10 lat
2 miejsce Lena Jania inne formy solo do 10 lat
2 miejsce Maja Machut inne formy 11-13 lat
2 miejsce Maria Murek taniec współczesny solo 11-13 lat
2 miejsce duet Maria Murek i Maja Machut duety taniec współczesny 11-13 lat
2 miejsce grupa Swan Dance III inscenizacja taneczna formacje do 10 lat
2 miejsce grupa Emerald Swan inne formy mini formacje 11-13 lat
2 miejsce grupa Swan Dance IV taniec współczesny formacje 11-13 lat
2 miejsce grupa Saphire Swan II taniec współczesny mini formacje 14 plus

3 miejsce Julia Kulbicka taniec współczesny solo do 10 lat
3 miejsce Matylda Wachowska taniec współczesny solo do 10 lat
3 miejsce Gabrysia Wojarska taniec współczesny solo 10 lat
3 miejsce Michalina Herbowska inne formy do 10 lat
3 miejsce grupa Emerald Swan taniec współczesny mini formacje 11-13 lat
3 miejsce grupa Swan Dance V taniec współczesny formacje 14 plus

4 miejsce Julia Kulbicka inne formy solo do 10 lat
4 miejsce Maria Murek inne formy 11-13 lat
4 miejsce Maja Machut solo taniec współczesny 11-13 lat
4 miejsce duet Julia Kulbicka i Lena Jania duety inne formy do 10 lat
4 miejsce duet Klara Szubryt i Natalia Kanas duety 11-13 lat

5 miejsce Milena Gleczman inne formy solo do 10 lat
5 miejsce Hanna Jagniewska taniec współczesny solo 11-13
5 miejsce Maja Majcher inne formy 11-13 lat
5 miejsce Julia Hołup taniec współczesny solo 14 plus
5 miejsce Oliwia Maciejewska inne formy 14 plus
5 miejsce Oliwia Łącka taniec współczesny 14 plus
5 miejsce duet Zofia Pryć i Paulina Wojarska taniec współczesny duety 11-13 lat
5 miejsce duet Iza Załoga i Hanna Jagniewska inne formy duety 14 plus

finały TOP 8: Iza Załoga, Weronika Wajda, Natalia Kanas, duet Zuzanna Stąpor i Oliwia Łącka, Maja Majcher, Maksymilian Gleczman, Klara Szubryt, Amelia Skubisz oraz Julia Hołup.

Dodatkowo osobowością taneczną w kategorii taniec współczesny solo 11-13 lat została kołobrzeżanka Weronika Lesiak.

 

Fot.: Powiat Kołobrzeski

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments