Kołobrzeski Fit Day z Fit Lovers

Najbliższa sobota zapowiada się wyjątkowo sportowo. 7 września odbędzie się “Kołobrzeski Fit Day z Fit Lovers”. Zapraszamy na plażę przy molo już od g. 12:00. Zajęcia sportowe rozpoczną się już o g. 12:00.

W programie: fitness na trampolinach, gry i zabawy ruchowe, pokazy sztuk walki, pokazy pole dance, stretching oraz trening i spotkanie z popularną parą Fit Lovers.

Zapewniamy ćwiczenia pod okiem najlepszych kołobrzeskich instruktorów – pasjonatów sportu z: iD Centrum Aktywności Kołobrzeg, Szczerek Fight Team oraz Berserkers Team Kołobrzeg, energetyczną muzykę oraz aż 4 godziny z Fit Lovers. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz przygotowali dla nas oprócz treningu, sportowy challenge, konkursy, a także meet&greet czyli czas na zdjęcia, autografy, rozmowy.

Szczegółowy program dostępny jest na plakacie.

 

Zapraszamy w sobotę 7 września na Kołobrzeski Fit Day na plaży centralnej po prawej stronie molo. Sportowy event potrwa od 12:00 do 18:00. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci i dorośli. Zabierzcie ze sobą karimatę/ręcznik do ćwiczeń, strój sportowy, coś do picia, dobry humor i dużo energii. Wstęp wolny!

 

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments