Kołobrzeska Karta Mieszkańca dostępna w telefonie

Masz smartfona z systemem Android lub iOs? To super! Już dzisiaj możesz mieć Kołobrzeską Kartę Mieszkańca w swoim telefonie! W tym celu zaloguj się w telefonie na swoim koncie do Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca a następnie wybierz jedną z opcji: Google Pay lub Apple Wallet, którą znajdziesz obok widoku swojej karty. Po wyborze systemu postępuj zgodnie z instrukcją, która wyświetlać się będzie na ekranie twojego smartfona.

Co zyskujesz dzięki karcie w telefonie:

aplikacja zastępuje plastikową wersję Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca,
na jej podstawie można skorzystać ze wszystkich uprawnień i zniżek.

Uwaga! Aby korzystać z karty w wersji mobilnej należy w telefonie aktywować w ustawieniach system NFC (system wykorzystywany przy płatnościach zbliżeniowych).

Przypomnijmy, że mieszkańcy Kołobrzegu posiadający Kołobrzeską Kartę Mieszkańca są uprawnieni do wielu ulg i preferencji. Już dzisiaj mogą skorzystać z “Kołobrzeskiego becikowego”, skorzystać z darmowych 40 minut w systemie Roweru Miejskiego (tu z przyczyn technicznych KKM mobilna dopiero w następnym roku), wykupić “Abonament Mieszkańca” w strefach płatnego parkowania. Karta upoważnia również do rabatów w miejskich instytucjach i u partnerów prywatnych, którzy przystąpili do programu.

Pełna lista partnerów jest dostępna pod adresem: http://kkm.kolobrzeg.pl/partnerzy.qbpage

Ponadto – w sobotę 20 lipca 2019 r. od godziny 10.00 do 13.00 w małej sali konferencyjnej UM będą dyżurowali urzędnicy. Można odebrać kartę lub złożyć wniosek o jej wydanie. Zachęcamy do przyjścia w sobotę – w dni powszednie jest długa kolejka – w sobotę można formalności załatwić dużo szybciej.

 

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments