Kołobrzeg już po raz 8. stanie się stolicą morsów

Przygotowania do VIII Światowy Festiwal Morsowania w Kołobrzegu już się rozpoczęły, jak co roku odwiedza nas coraz więcej fanów zimowych kąpieli, którzy z niecierpliwością czekają na kolejną edycję która odbędzie się w dniach 03-05.01.2020 r. na plaży centralnej przy Molo.

Oczywiście oprócz bogatej oferty bazy noclegowej czeka na was mnóstwo niespodzianek, jak wiecie stawiamy na aktywności sportowe, oprócz stałych elementów festiwalu jak III Zimowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking malowniczą trasą po plaży o parku nadmorskim przy udziale organizacyjnym uznanym zawodników i sędziów dyscypliny reprezentowanych przez Lublinieckie Morsy, zaprosiliśmy profesjonalną drużynę Nortaurus Kołobrzeg w dyscyplinie Przeciąganie liny, w której szeregach znajdują się reprezentanci kadry narodowej, będą warsztaty i pokaz treningu oraz mini turniej.

Nie zabraknie Surf Academy Kołobrzeg, gdzie instruktorzy Surfingu i Step up paddle będą ujarzmiać fale zimnego Bałtyku. Odwiedza na instruktorzy Fitness, Yoga, Kangoo Jump, Bubble Ball i innych zwariowanych form rozgrzewki , które bardzo lubicie i bierzecie w nich czynny udział. Będzie coś dla ducha w wykonaniu znanych artystów i sławnych DJ-ów oraz wykład i panel dyskusyjny o nowych trendach żywieniowych i wpływu tego co jemy na na nasz organizm. W telegraficzny skrócie to kilka propozycji jakie znajdą się w Programie Festiwalu…. Obserwujcie na profil na FB o stronę Internetową na bieżąco będzie informować o niespodziankach…

 

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments