Kolejny policjant złożył ślubowanie. Policja namawia do wstąpienia w szeregi Kołobrzeskiej policji

Kolejnych 33 nowych funkcjonariuszy zasiliło szeregi KWP w Szczecinie. Wczoraj złożyli przysięgę, co jest symbolem wstąpienia w policyjne szeregi. Szef zachodniopomorskiej Policji nadinsp. Tomasz Trawiński gratulował nowym policjantom i życzył sukcesów w rozpoczętej służbie.

 

W dniu 13 lipca 2020 r. w policyjne szeregi zachodniopomorskiej Policji przyjętych zostało kolejnych 33 nowych funkcjonariuszy: 9 kobiet i 24 mężczyzn.

 

Wczoraj na dziedzińcu Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie nowo przyjęci w obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie nadinsp. Tomasz Trawińskiego, jego zastępców oraz przedstawicieli związków zawodowych Policjantów i pracowników Policji wypowiedzieli słowa roty składając uroczyste ślubowanie.

 

Szef zachodniopomorskiego garnizonu w krótkim wystąpieniu podziękował młodym funkcjonariuszom wyboru naszej formacji. Podkreślił też, że służba jaką wybrali kandydaci jest trudna i odpowiedzialna. Podejmowanie jej trudów będzie nie tylko próbą dla nich samych, ale również dla ich rodzin. Zaznaczył również, że daje ona dużo satysfakcji oraz możliwości rozwoju zawodowego.

 

Komendant pogratulował kandydatom i życzył sukcesów oraz wytrwałości podczas służby. Nowo przyjęci w pierwszej kolejności odbędą kilkumiesięczne przeszkolenie, aby następnie wesprzeć pracę swoich kolegów w jednostkach Policji:

KMP Szczecin: 1

KMP Koszalin : 4

OPP: 10

KPP Białogard: 3

KPP Choszczno : 2

KPP Drawsko Pomorskie: 2

KPP Goleniów: 1

KPP Gryfino: 2

KPP Kołobrzeg: 1

KPP Łobez: 1

KPP Myślibórz: 2

KPP Police: 1

KPP Sławno: 1

KPP Stargard: 1

KPP Świdwin: 1

Przypominamy, że przywrócona została procedura rekrutacji do służby w Policji.

Szczegółowe informacje na temat przyjęć do naszej formacji można znaleźć na stronie internetowej: Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu

 

Foto.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments