Kolejne osiągnięcia Swan Dance

Maj był dla grupy tanecznej Swan Dance, działającej w Ognisku Pracy Pozaszkolnej, obfity w kolejne sukcesy sportowe. Kołobrzeskie tancerki wzięły udział w trzech turniejach i zajęły w nich wysokie miejsca. Choreografem jest Marta Herbowska.

 

III Ogólnopolski Turniej Tańca Kołobrzeski Konkret Taneczny 9.05.2021 r.

I miejsce Weronika Lesiak i Maja Machut kat. t. współczesny duety 12-15
I miejsce Maria Murek kat. t. współczesny solo 12-15
II miejsce Swan Dance III kat. t. współczesny formacje 9-11
II miejsce Maria Murek i Oliwia Maciejewska kat. t. współczesny duety 12-15
IV miejsce Hanna Otrębska i Maja Majcher kat. t. współczesny duety 9-11
IV miejsce Hanna Jagniewska i Iza Załoga kat. t. współczesny 12-15
V miejsce Oliwia Łącka i Zuzanna Stąpor kat. t. współczesny 12-15
Nagroda Specjalna Maja Machut.

IX Ogólnopolski E-Festiwal Tańca E-dance 15.05.2021 r.

Julia Kulbicka I miejsce – Inne formy solo do lat 7
Swan Dance Mini (Barbi) I miejsce – Inne formy formacje
Hanna Otrębska i Maja Majcher I miejsce – duety jazz dance do 11 lat
Maria Murek I miejsce – improwizacja solo t. Współczesny 12-13
Weronika Lesiak I miejsce – taniec współczesny solo 12-13
Weronika Lesiak i Maja Machut I miejsce – duety t. Współczesny 12-15 lat
Swan Dance Junior (Lyrical) I miejsce – t. Współczesny mini formacje 12-13
Swan Dance IV – I miejsce formacje show dance 12-15
Swan Dance III – II miejsce Formacje t. Współczesny
Julia Kulbicka i Lena Jania II miejsce – duety inne formy do lat 9
Oliwia Maciejewska i Maria Murek II miejsce – duety t. Współczesny 12-15
Swan Dance V – II miejsce formacje t. Współczesny 12-13
Hanna Otrębska III miejsce -T. Współczesny solo 8-9
Róża Łysko III miejsce -Inne formy solo 8-9
Swan Dance II – III miejsce -Formacje t. Współczesny 8-15 lat
Swan Dance Mix (Black and gold) III miejsce formacje jazz dance 8-15
Maja Majcher III miejsce – jazz dance solo 10-11
Oliwia Łącka i Zuzanna Stąpor III miejsce – duety t. Współczesny 12-15.

V Ogólnpolski Turniej Formacji Tanecznych „Nadmorskie Rytmy” 29.05.2021r.

Swan Dance II – I miejsce
Swan Dance mini (Barbi) – I miejsce
Swan Dance mix – II miejsce
Swan Dance IV – III miejsce
Swan Dance V – III miejsce
Swan Dance junior – III miejsce
Swan Dance III – VI miejsce
Lena Jania I miejsce IFT solo 8-9
Julia Kulbicka I miejsce TWImpro solo do 7
Weronika Lesiak I miejsce TW solo 12-13
Weronika Lesiak I miejsce JDImpro solo 12-13
Julia Kulbicka II miejsce IFT solo do 7
Gabrysia Wojarska II miejsce JD impro solo do 7
Róża Łysko II miejsce IFT 8-9
Maja Majcher II miejsce TWImpro solo 10-11
Gabrysia Wojarska II miejsce TWImpro solo do 7
Maja Machut II miejsce TWImpro solo 12-13
Marysia Murek II miejsce JDImpro solo 12-13
Julia Kulbicka III miejsce JD impro solo do 7
Ola Borodziuk III miejsce TWImpro solo 12-13
Hanna Otrębska III miejsce TWImpro solo 8-9
Marysia Murek III miejsce TWImpro solo 12-13
Iza Załoga III miejsce JDImpro solo 14-15
Marysia Murek I miejsce JD solo 12-13
Julia Kulbicka i Lena Jania I miejsce IFT duety do 9
Weronika Lesiak i Maja Machut I miejsce TW fuety 12-13
Emma Niewiadomska i Róża Łysko II miejsce JD duety 8-9
Hanna Jagniewska i Iza Załoga II miejsce TW duety 12-13
Zuzanna Niewiarowska i Nikola Pączek II miejsce IFT duety 12-15
Marysia Murek i Oliwia Maciejewska III miejsce TW duety 12-13
Oliwia Łącka i Zuzanna Stąpor III miejsce TW duety 14-15

Źródło.: Powiat Kołobrzeski

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments