Kolejne 2 imprezy pływackie z medalami dla MKP Kołobrzeg

Sezon pływacki w pełni o czym świadczą kolejne dwie imprezy pływackie, które odbyły się w ostatnim czasie. Pierwsza z nich to Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego, w którym brali udział zawodnicy roczników 2003,2004,2005.


Zawody odbyły się w Koszalinie 29.11.2018r, a MKP Kołobrzeg reprezentowali Małgorzata Mielcarek, Weronika Mrożek, Gabriela Ławrynowicz, Antoni Żurowicz i Gabriela Bednarska. Mimo nielicznej ekipy, zawodnicy przywieźli zestaw bardzo dobrych miejsc:

Małgorzata Mielcarek – pierwsza na 200m stylem motylkowym i trzecia na 100 m stylem dowolnym.
Weronika Mrożek pierwsza na 100m stylem dowolnym i zmiennym,
Gabriela Ławrynowicz druga na 100m stylem dowolnym i zmiennym,
Antoni Żurowicz pierwszy na 200m stylem motylkowym.

Finał Grand Prix na wiosnę i to wtedy dowiemy się jacy zawodnicy staną na podium całego cyklu. Drugą imprezą pływacką odbywającą się 1 grudnia w Gryfinie była I runda Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej, w której udział brali młodsi zawodnicy MKP Kołobrzeg. Z tych zawodów kołobrzescy zawodnicy również przywieźli medale:

Blanka Biedrzycka: srebrny i brązowy za 100m stylem grzbietowym i 50m stylem motylkowym,
Kamil Łajewski srebrny za 50m stylem motylkowym
Kornelia Żurowicz srebrny za 200m stylem dowolnym.

Trenerka Adrianna Szyszko jest bardzo zadowolona ze swojej grupy i zapowiada już walkę najmłodszych zawodników klubu na zbliżających się zawodach Otylia Swim Cup w Szczecinie i zawodach gwiazdkowych w Ustroniu Morskim.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments