KLUB EMKI – czyli program lojalnościowy Galerii Emka

Od soboty 6 lipca w Emce czeka na klientów niespodzianka. Galeria wprowadza program lojalnościowy, dzięki któremu wszystkie zakupy dokonywane od momentu zapisania się do niego, przyniosą dodatkowe korzyści.

KLUB EMKI (taka jest nazwa programu) jest bardzo prosty w obsłudze. Dołączenie do KLUBU EMKI jest bezpłatne i następuje po zalogowaniu się mailem lub Facebookiem w telefonie lub komputerze. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji obsługujących program! Po zarejestrowaniu się należy robić zdjęcia paragonów za zakupy i usługi nabyte w Galerii Emka. W zamian za to otrzymujemy punkty. Zazwyczaj 10 zł to 1 punkt, ale czasami w niektórych sklepach przez jakiś czas będzie można zdobyć więcej punktów. Dodatkowe punkty możemy zdobyć biorąc udział w konkursach lub grach organizowanych przez Emkę. Punkty będzie można wymienić na różne usługi lub produkty oferowane na terenie Galerii.

Będzie je można też wymienić na udział w specjalnych wydarzeniach przygotowanych tylko dla klubowiczów. O niektórych promocjach i wydarzeniach będzie się można dowiedzieć z newslettera wysyłanego do uczestników programu. Będą też zadania specjalne i wydarzenia, o których dowiedzą się tylko członkowie grupy zamkniętej na Facebooku. Co jakiś czas wśród klubowiczów losowane będą dodatkowe nagrody rzeczowe ufundowane przez najemców Emki. Punkty w programie można szybko wymieniać na nagrody: na przykład już za 10 punktów (czyli wydane w sklepach lub lokalach 100 złotych) odbierzesz pyszną kawę lub deser w Cafe Mondo! Dla pierwszych klubowiczów, którzy dołączą do programu w sobotę 6 lipca, Emka przygotowała porządne bawełniane torby lub plecaczki, które będzie można otrzymać już za 1 punkt, czyli 10 zł wydanych w Emce.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments