Kibice Kotwicy wspierają medyków [FOTO]

Kibice Kotwicy wspierają służbę medyczną w walce z koronawirusem.

 

Środki do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe, słodycze oraz woda o wartości blisko 15 tyś. złotych trafiły w piątek do placówek medycznych w Kołobrzegu, Gryficach oraz  kołobrzeskiego oddziału Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego. Tym samym przedstawiciele Stowarzyszenia Miłośnicy Klubu Sportowego Kotwica Kołobrzeg przekazali pierwsza transze darów w ramach organizowanej od kilku dni zbiórki.

Do placówek w regionie trafiły podstawowe materiały medyczne takie jak jednorazowe rękawiczki oraz środki do dezynfekcji, wody i słodycze.

 – Akcja będzie trwała tak długo, jak długo najbardziej potrzebne rzeczy będą dostarczać do nas ludzie dobrej woli. Pozostajemy w kontakcie z personelem szpitala w Kołobrzegu oraz Gryficach i będziemy na bieżąco uzupełniać braki w to co jest obecnie do kupienia na rynku – informują organizatorzy.

 

 

Za pośrednictwem kołobrzeskich mediów dziękujemy wszystkim kibicom, biało-biebieskiej emigracji osobom prywatnym oraz firmom, które wsparły zbiórkę. W dalszym ciągu zbieramy podstawowe materiały medyczne oraz środki do dezynfekcji. Wesprzeć akcję może każdy a o jej szczegółach można dowiedzieć się na profilu Kotwica Kołobrzeg Kibicowsko  https://www.facebook.com/naszakotwica/

 

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments