Karambol na drodze pod Koszalinem! Dwie ofiary, ranni [FOTO, FILMY]

W Poniedziałek, 26.08.2019 krótko po godz 8-ej rano na drodze krajowej nr. 11 miedzy Koszalinem, a Manowem doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zderzyły się 4 pojazdy.

Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci z kosz drogówki. Wiemy ze w karambolu udział brały 4 pojazdy: ciągnik siodłowy z naczepą, dwa samochody dostawcze i samochód osobowy. W wyniku zderzenia dwie osoby: kobieta (91 lat) i mężczyzna (67 lat) samochodu osobowego poniosły śmierć na miejscu. Kolejne dwie osoby trafiły do szpitala. W akcji ratowniczej uczestniczyło 8 zastępów straży pożarnej, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, oraz trzy karetki poogtowia i policja. Przez kilka najbliższych godzin DK 11 na wysokości miejscowości Cewlino będzie zablokowana. Policjanci kierują objazdami.

 

 

Tragiczny wypadek na DK 11 w Boninie pod Koszalinem. Jedna osoba zginęła, trzy są ranne. Droga do Bobolic całkowicie zablokowana

Opublikowany przez KoszalinInfo.pl Poniedziałek, 26 sierpnia 2019

 

KoszalinInfo TV: Karambol ma DK 11 między Koszalinem a Manowem. Na wysokości Zjazdu do Cewlina zderzyły się cztery pojazdy. Dwie osoby zginęły, dwie zostały ranne. Onszczegolsch mówi rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie.

Opublikowany przez KoszalinInfo.pl Poniedziałek, 26 sierpnia 2019

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments