Kabaret Młodych Panów w Kołobrzegu

W środę, 4-ego sierpnia 2021 roku o godzinie 20-stej w kołobrzeskim amfiteatrze odbędzie się występ Kabaretu  Młodych Panów z nowym programem “To jest chore”.

 

 

To jest chore” – najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
“To jest chore” mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud “nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza. Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi.

Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają. Świetny program i fantastyczna zabawa.

 

 

Źródło: UM Kołobrzeg

 

 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments