Jubileusz Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz Chóru Jedność [FOTO]

W sobotę 19 października 2019 roku w Sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Praktycznego przy ZSE-H w Kołobrzegu odbyła się uroczystość z okazji 65-lecia Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

65 lat funkcjonowania Związku jest niezbitym świadectwem wielkiej aktywności, trudu i wytężonej pracy jego działaczy, którzy służą swoją wiedzą oraz doświadczeniem. W imieniu Zarządu Powiatu w Kołobrzegu Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski wręczył kwiaty oraz list gratulacyjny Przewodniczącej Zarządu Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kołobrzegu Pani Włodzisławie Szenknecht.

Jubileusz był również okazją do świętowania 25-lecia Chóru „Jedność”. Na przestrzeni 25 lat funkcjonowania Chóru, na trwałe wpisał się on w świadomość nie tylko mieszkańców Powiatu Kołobrzeskiego, ale również wszystkich osób, które miały sposobność słyszeć jego aranżacje. Dyrygentem Chóru „Jedność” jest Pani Danuta Piotrowska. W tym ważnym dla Chóru dniu Starosta pogratulował dotychczasowych osiągnięć, które niewątpliwie stanowią potwierdzenie wysokiej rangi i profesjonalizmu działalności artystycznej Chóru. Z okazji ćwierćwiecza Chóru Starosta przekazał na ręce Pani Dyrygent kwiaty oraz najlepsze życzenia.

Na dalsze lata i jubileusze życzymy wszystkim członkom Związku oraz Chóru “Jedność” wszelkiej pomyślności i pogody ducha.

 

 

Fot. Powiat Kołobrzeski

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments