Jej pierwsze kroki rozpoczynały się w rodzinnym Koszalinie. Daria Zawiałow w Event Center G38 [FOTO, FILM]

KoszalinInfo TV: Jej pierwsze kroki rozpoczynały się w rodzinnym Koszalinie. Jest wychowanką Centrum Kultury 105, a obok Kuby Wojewódzkiego stała się medialną wizytówką Koszalina w kartach krajowego Show- biznesu. W sobotę 23-go lutego w Event Center G38 przywitały Darię Zawiałow tłumy mieszkańców Koszalina i regionu.

 

 

-Witamy Was bardzo serdecznie! Wow! Trochę Was przyszło, super fajnie! Koszalin to moje rodzinne miasto i strasznie się cieszę, że mogę dzisiaj dla Was zagrać. Bardzo ładny klub, nigdy wcześniej tu nie byłam. Jest bardzo ładny – powiedziała Daria Zawiałow na początku swojego występu w Koszalinie.- To jest mój zespół, ja nazywam się Daria Zawiałow, będziemy dzisiaj grać dla Was koncert. Chciałabym, abyście zostali z nami do końca. Będzie fajnie, miło by było, jakbyście nie wyszli sobie w połowie koncertu. Postaramy się dać wam dużo ognia.- dodała z uśmiechem na twarzy 27- letnia wokalistka.- słowa dotrzymała.

Koncert rozpoczął się niesamowitym wykonaniem utworu Szarówka, który w serwisie YouTube został odtworzony ponad siedem milionów razy. Można napisać, że nadzwyczajna barwa głosu koszalińskiej wokalistki wprowadziła  zgromadzonych na parkiecie hali w stan hipnozy. Wszyscy jednym, wspólnym głosem śpiewali utwory Zawiałow, jakby mieli przed sobą kartki z tekstem jej złotej płyty.

 

Koncert w Koszalinie odbył się w ramach trasy koncertowej Helsinki 3.0, która była trzecią- dodatkową częścią ogólnopolskiego tour Helsinki. W ramach dodatkowych rozjazdów (2.0 i 3.0) Daria wraz z zespołem odwiedziła ościenne miejscowości, które nie zostały ujęte w oryginalnym planie koncertowym- w tym Koszalin.

 

 

Dawid Macal/ Fot. Marcin Chyła/ Filmy Elżbieta Subocz

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments