Jechał 151km/h w terenie zabudowanym – stracił prawo jazdy

Zatrzymaniem prawa jazdy zakończyła się jazda 40-letniego kierującego, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Ogniwa Ruchu Drogowego kołobrzeskiej komendy.

Na początku tygodnia mundurowi z kołobrzeskiej drogówki, podczas działań kontrolno-pomiarowych, zatrzymali kolejne uprawnienia do kierowania.

Na terenie powiatu kołobrzeskiego Policjanci zauważyli pojazd który mógł przemieszczać się z nadmierna prędkością. W miejscowości Tymień w rejonie działania koszalińskiej jednostki funkcjonariusze zatrzymali volkswagena. 40-letni mężczyzna w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 151 km/h, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h.

Funkcjonariusze są szczególnie wyczuleni na łamanie regulacji dotyczących dozwolonej prędkości, bo to one są w naszym kraju jedną z głównych przyczyn kolizji i wypadków. Statystyki wyraźnie wskazują, że skutki wielu zdarzeń nie byłyby tak tragiczne, gdyby ich uczestnicy poruszali się zgodnie z obowiązującymi przepisami.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments