“Jazda rowerem po desce na wodzie”- ruszają XX Ogólnopolskie Zawody

17 sierpnia 2019 r. Liga Morska i Rzeczna, Zespół Szkół Morskich, Zarząd Portu Kołobrzeg, Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu, Urząd Miasta Kołobrzeg zapraszają na XX Ogólnopolskie Zawody “Jazda rowerem po desce na wodzie”. Miejsce zawodów: nowy basen Portu Jachtowego.

Termin zawodów: 17.08.2018 r. godz. 12.00.

Uczestnicy – osoby powyżej 18 roku życia (pisemne zgłoszenie do udziału w zawodach).

Zadaniem zawodnika jest jak najdalsze przejechanie przygotowanym przez organizatora rowerem po desce umieszczonej na dętkach samochodowych w basenie portowym.

Dla wyłonienia zwycięzców rozegrane zostaną kolejne rundy jazdy z przeszkodami (w razie potrzeby). W wypadku nie rozstrzygnięcia zawodów, nagrody zostaną rozlosowane wśród najlepszych zawodników.

We wszystkich sprawach nie ujętych w regulaminie decyduje Sędzia Główny z Organizatorem. Każdy zawodnik startuje na własną odpowiedzialność.

Wpisowe + ubezpieczenie 20 zł.

Organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody dla uczestników zawodów, np.: rejsy na dorsza na morze.

Zgłoszenia przyjmuje Port Jachtowy Reduta Bagienna (Morast) ul. Warzelnicza 1 ,78-100 Kołobrzeg od 3 do 9 sierpnia 2019 r. w godzinach od 12.00 do 22.00.

Szczegółowe informacje udziela Antoni Szarmach Prezes Ligi Morskiej i Rzecznej Oddział w Kołobrzegu nr. Tel. 606 999 561.

 

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments