Jacek Kowalec z zespołem Grzybowie [FOTO]

Atrakcją ostatniego dnia 9 Festiwalu Zupy Grzybowej w Grzybowie była wizyta Jacka Kawalca wraz z zespołem. Jednak za nim opanował festiwalową scenę dał się namówić na wspólne małe kulinarne show. Gotowanie odbyło się wraz z niezawodnym w tej materii prezenterem radiowym i kucharzem w jednym Robertem Bochenko. Przygotowano 50 porcji kaszotto z grzybami i warzywami, a do pomocy zaangażowano publiczność. Nad garnkiem i patelnią – aktor, muzyk, dubbingowiec jakim jest Jacek Kawalec, opowiadał o swoich artystycznych planach teatralnych, muzycznych i telewizyjnych oraz o pasji do Joe Cockera.

Kilka minut później publiczność przybyła na parking przy ulicy Bałtyckiej w Grzybowie zobaczyła kolejne energiczne wcielenie artysty w projekcie ,,Jacek Kawalec w utworach Joe Cockera” z zespołem. Mieszanka rocka, bluesa, popu w takich hitach jak ,,Unchain my heart”, ,,Summer in the city”, ,,Noubliez Jamais”, ,,You can leave your hat on”, ,,With a Little Help from My Friends’’, ,,Sorry Seems To Be The Hardest Word” czy nieśmiertelnym ,,You are so beautiful”. Joe Cocker to nie tylko charakterystyczna chrypka, ale gesty sceniczne, energia, nastrój, który całkowicie oddał Jacek Kawalec. Uzupełnieniem występu były także polskie piosenki m.in. ,,Dziwny jest ten świat” zaśpiewany w hołdzie dla Czesława Niemena.

W ten sposób zakończyliśmy 9 Festiwal Zupy Grzybowej w Grzybowie. Za rok jubileusz – 10 edycja największej imprezy Gminy Kołobrzeg. Dziękujemy, że byliście z nami.

Jacek Kawalec jako Joe Cocker w Grzybowie
Trzydniowy 9 Festiwal Zupy Grzybowej w Grzybowie zakończył livecooking Jacka Kawalca oraz jego koncert z zespołem w utworach Joe Cockera

 

 

Fot. UG Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments