IX Regionalny Przegląd Zespołów Rockowych „RoCK Festiwal”

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta zaprasza młode zespoły do wzięcia udziału w IX Regionalnym Przeglądzie Zespołów Rockowych „RoCK Festiwal”. Do wygrania 1000 zł oraz występ na głównej scenie podczas XI RoCK Festiwalu w dniu 21 sierpnia w Amfiteatrze.

 

 

26.06.2021 (sobota), scena plenerowa RCK, ul. Solna 1

Start: 17:00

Koncert: 20:00

Wstęp wolny

Grasz w lokalnym zespole? Tworzysz „do szuflady” i szukasz okazji, by wreszcie wystąpić z własnym materiałem na żywo przed publiką? Nic prostszego! Zgłoś się do nas i weź udział w Przeglądzie zorientowanym na niezależną scenę rockową w mieście! W tegorocznej edycji, specjalnie dla kołobrzeskich kapel, przygotowaliśmy nagrodę niespodziankę, dlatego tym bardziej zachęcamy młode zespoły do wyjścia „z garażu” prosto na scenę plenerową RCK.

Wydarzenie uświetni koncert zespołu Sztywny Pal Azji.

Zespół chcący wziąć udział w konkursie zobowiązany jest do wypełnienia karty zgłoszeniowej i dostarczenia jej wraz z czterema utworami muzycznymi (CD lub pliki mp3) do dnia 7 czerwca 2021 roku na adres: Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta, ul. Solna 1, 78-100 Kołobrzeg lub mailowo: animacja@rck.kolobrzeg.eu
Więcej szczegółów w Regulaminie.

Do pobrania:

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

 

Źródło.: RCK Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments