Inauguracja sezonu w Piłce Siatkowej Plażowej

W środę 17 czerwca 2020 roku na plaży „Milenium” przy kołobrzeskim molo UKS OPP Powiat Kołobrzeski wraz z Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu zorganizowali turniej piłki siatkowej plażowej w ramach inauguracji sezonu letniego w tej dyscyplinie sportu.

 

Turniej odbył się pod patronatem Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego. W turnieju wzięło udział 30 drużyn w pięciu kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców i rozegrano łącznie 53 mecze. Dla kołobrzeskich drużyn było to bardzo dobre przetarcie przed Mistrzostwami Województwa Zachodniopomorskiego, które odbędą się w dniach 19 -21 06 na plaży „Milenium” przy kołobrzeskim „Molo”. Mamy nadzieję, że kołobrzeskie drużyny postarają się wywalczyć nie mniej medali niż w ubiegłorocznych mistrzostwach, w których zdobyli cztery cenne krążki.

Klasyfikacja końcowa turnieju „Ognisty Kołobrzeg”:

Kategoria mini-siatkówka dziewcząt – trener Stefan Rebelski:

I miejsce – Lebiedź Amelia, Ginter Zuzanna
II mijesc – Kosimierska Oliwia, Kubiak Paula, Kamińska Julia
III miejsce – Kamyszek Wiktoria, Dąbrowska Weronika
IV miejsce – Wagner Marianna, Krężołek Wernonika.

Kategoria młodziczka – trener Piotr Bogdanowicz:

I miejsce – Dzwolak Ewa – Ozorowska Alicja
II miejsce – Sadowska Martyna – Michalak Nikola
III miejsce – Bednarkiewicz Marta – Ostrysz Aleksandra
IV miejsce – Fijałkowska Martyna – Grefling Amelia
V miejsce – Banasiak Aleksandra –  Mikołajewska Zuzanna
VI miejsce – Kowalska Liwia –  Maślanka Dominika.

Kategoria szkoły ponadpodstawowe dziewcząt – trener Leszek Kowalewski:

I miejsce – J. Sobczak, M. Mielczarek
II miejsce – N. Stefaniak – J. Malinowska
III miejsce – Z. Zawolska – M. Wnukowska
IV miejsce – O. Michalak – M. Maciąg
V miejsce – N. Gryń – M. Kwiecień.

Kategoria młodzik i młodsi – trenerzy Dariusz Cholka, Robert Szpak:

I m-ce Szymon Kobyliński – Oliwier Pawlicki
II m-ce Przemysław Adasiak –  Jakub Korczyk
III m-ce Mateusz Romaniuk –  Szymon Wojtowicz
IV m-ce Dawid Korczyk –  Tymoteusz Frąckowiak
V m-ce Kos –  Wożniak

Kategoria  młodzieżowa   16-22 lata:

I  – miejsce bracia Franciszek – Benjamin Placak Dubois
II –  miejsce Szymon Markowski – Rafał Seta
III –  miejsce Jakub Trzeciak – Kacper Jakubowski
IV –  miejsce Kamil Świątkowski – Jakub Ponikiewski.

Życzymy zawodnikom sukcesów w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Fot. Powiat Kołobrzeski

0 0 votes
Article Rating


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments