III Puchar Bałtyku w Przeciąganiu Liny na Plaży

Za nami III Puchar Bałtyku w Przeciąganiu Liny na Plaży zorganizowany przez klub Nord Taurus Kołobrzeg.

 

 

Do turnieju zgłosiło się 16 drużyn. To jak dotąd rekordowa liczba jeśli chodzi o historię turniejów plażowych w Polsce. W kategorii mikst najlepsza okazałą się Adrenalina Warszawa, w kategorii męskiej pierwsze miejsce zajęli pullerzy z Ancora Sharks Dźwirzyno.

Nord Taurus Kołobrzeg wystawił drużyny w obu kategoriach. W ciągu 3 turniejowych godzin stoczyliśmy aż 16 walk z najlepszymi obecnie drużynami w kraju. To dla nas bezcenne doświadczenie.

W mikście reprezentowali nas: Waldemar Biernat (kapitan drużyny), Marta Sochacka, Mariusz Wolański, Kacper Żelazny i Kuba Sołoducha.

W kategorii męskiej wystąpili: Waldemar Biernat (kapitan drużyny), Mariusz Wolański, Michał Bojanowski, Kacper Żelazny i Kuba Sołoducha.

W biurze zawodów nad prawidłowym przebiegiem turnieju pracowali: Monika Wałaszewska, Dariusz Wojciechowski i Maciej Wolański

III Puchar Bałtyku był pierwszym z trzech turniejów w cyklu Grand Prix Polski w Przeciąganiu Liny na Plaży. Kolejny turniej w ramach GPP już 31 lipca w Dźwirzynie. Organizatorem będzie klub Ancora i Polski Związek Przeciągania Liny.

Współorganizatorem III Pucharu Bałtyku był Polski Związek Przeciągania Liny, partnerem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu.

 

Źródło: UM Kołobrzeg

Fot. Archiwum

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments