Hes Home Alone – 09 – Dj Marco / Dj Wisnia – Enjoy The Music. Spotkanie na żywo już dziś

To już dziewiąty odcinek audycji Hes Home Alone. Z tygodniowym przestojem wracamy z dużym rozmachem. Za konsoletą w garażu gościć będę człowieka legendę – Marek Wiśniewski (DJ Marco) przez wszystkich znany jednak jako Wiśnia.

 

 

Ci Którzy go znają, wiedzą że sporą część życia pochłonęła go muzyka, dyskoteki i wszystko z nią związane. Z branżą rozrywkową związany już od połowy lat 80 tych. Grał w wielu wakacyjnych dyskotekach jak Meduza czy Max w Mielnie, był rezydentem także wielu całorocznych klubów jak Kazamaty czy Kalmar. Po wielu latach doświadczeń postanowił otworzyć własne lokale które z powodzeniem prowadził przez wiele lat między innymi River Pub i Sixto w Kołobrzegu. Prywatne obieżyświat i podróżnik.
Porozmawiamy o muzyce, pracy Dj’a, o zmianach jakie nastąpiły przez te ostatnie trzy dekady, o clubbingu, o życiu nocnym, o imprezach… a może uchylimy rąbka tajemnic które były zarezerwowane tylko dla wtajemniczonych ? Kiedyś nie było kamer w lokalach a noc dla dj’a nie kończyła się z wyjściem ludzi i zamknięciem za nimi drzwi, bardzo często zaczynało się najlepsze. A zasady były jak w Las Vegas to co dzieje się w klubie, zostaje w klubie.

To będzie prawdziwa podróż do przeszłości. O te ciemne strony konsolety lat 90 na pewno zapytam.

PIĄTEK – 16.04.2021 – START GODZINA 20:00 NA NASZYCH KANAŁACH NA FB.

Kontakt do studia Hes Home Alone – 94 710 61 65 – można dzwonić w trakcie audycji i samemu zadawać pytania.

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments