Grand Prix Mazovia Karate WKF

4 złote, 1 srebrny i 3 brązowe medale to bilans naszych dziewięciu zawodników na rozegranym w Zielonkach pod Warszawą Grand Prix Mazovia Karate WKF!

 

Sobota była bardzo udana dla naszych karateków, którzy pokazali, że systematyczna praca na treningach przynosi wymierne efekty.

W niesamowitej formie jest Maksym Piłat, który po dwóch zeszłotygodniowych zwycięstwach na Central Poland Open Grand Prix Karate WKF, nie zwalnia tempa i po bardzo mądrych i emocjonujących walkach wygrywa kumite chłopców u10 -27kg oraz kumite chłopców u12 open!

Swoje zrobił Wiktor Wojarski wygrywając kategorię kumite chłoców u14 -55kg, oraz zdobywając brąz w kumite chłopców u14 open!

Czwarty złoty medal dla naszej drużyny zdobył Przemek Spadło jr, który wygrał kategorię kumite chłopców u7 open.

W tej samej kategorii brąz zdobył Ignaś Zawadzki a piąte miejsce po bardzo dobrych walkach zajął Wiktor Klim.

Fantastycznie spisała się Alicja Jarema, która przegrała jedynie finał w konkurencji kumite dziewcząt U16 +54kg, zdobywając srebrny medal. Ala była blisko 3 miejsca w kumite dziewcząt u14open, niestety zabrakło odrobiny doświadczenia i mimo bardzo heroicznej postawy, ostatecznie zajęła 5 miejsce.

Brązowy medal zdobył Kuba Górecki w kumite chłopców u16 +70kg! Jest to spore osiągnięcie tego zawodnika, który musiał opuścić część treningów z powodu kwarantanny.

Bardzo blisko medalu był Tymon Lorbiecki, który w licznie obsadzonej konkurencji kumite chłopców u12 +35kg, przegrał walkę o brąz i zajął ostatecznie 5 miejsce.

Nie zawiódł Tymon Zawadzki, który z turnieju na turniej pokazuje coraz lepsze karate i widoczny progres.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów turnieju za wspaniałą atmosferę i niezapomniane emocje, na pewno wrócimy tu za rok! Dziękujemy również naszym partnerom Jantar Wody Mineralne, Gmina Kołobrzeg oraz Głowaczewo j-Eden. Specjalne podziękowania dla rodziców, którzy wspierają nas w działaniach, rozumiejąc, że nic bez ciężkiej pracy nie przychodzi łatwo.

 

 

 

Źródło.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments