Gmina Ustronie Morskie na planszy MONOPOLY

Gmina Ustronie Morskie na planszy MONOPOLY. Każdy zawsze marzył o posiadaniu swojego miasteczka nad morzem albo o władaniu całym Półwyspem Helskim? Ti jest już możliwe, bo wystarczy kupić grę planszową MONOPOLY Bałtyk, która miała swoją premierę 7 sierpnia we Władysławowie.

 

 

Turyści obecni na premierze MONOPOLY Bałtyk nie kryli zaciekawienia i fascynacji. A każdy, kto kupił w promocyjnej cenie planszówkę… musiał uzbroić się w cierpliwość, bo twórcy nie pozwalali odpakować gier do momentu jej oficjalnej prezentacji.

Partnerami najbardziej turystycznej wersji światowej gry zostały m.in. samorządy: Władysławowa czy Sopotu, podczas premiery nie zabrakło również Bernadety Borkowskiej, Wójt Gminy Ustronie Morskie.

Szanowni Mieszkańcy, cieszę się, że również Gmina Ustronie Morskie dołączyła do grona miast i gmin, które mają swoją edycję Monopoly. To świetny pretekst do odkrywania pięknych terenów całego polskiego wybrzeża w tym Gminy Ustronie Morskie. To wspaniała zabawa zarówno dla turystów, jak i mieszkańców. Monopoly to gra, która możemy zabrać ze sobą na drugi koniec świata i mieć pewność, że każdy będzie znał jej zasady. To szansa na promocję naszej gminy. Jestem przekonana, że każdy, kto rozegra jedną, dwie lub trzy partie gry zupełnie inaczej spojrzy później na wiele miejsc nad Morzem Bałtyckim, na nasze piękne Sianożęty i Ustronie Morskie, które znalazły się na planszy. Jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił, to na pewno szybko to nadrobi.

Na planszy są miejsca, które stały się już symbolami naszej gminy. Cudowne plaże wybierane przez tysiące turystów każdego roku. Ciche i spokojne Sianożęty oraz Ustronie Morskie ze swoimi walorami turystycznymi.

Dzięki udziałowi w tej edycji Monopoly w nowoczesny sposób promujemy naszą gminę wśród takich znakomitych sąsiadów.

Zapraszam już w tym tygodniu do gminnej biblioteki, której przekażemy egzemplarz gry tak, aby każdy mógł spróbować swoich sił. Zachęcam także do śledzenia naszych mediów społecznościowych, już wkrótce pierwsze konkursy a do wygrania oczywiście gra MONOPOLY BAŁTYK.

 

Wójt Gminy Ustronie Morskie – Bernadeta Borkowska
Foto.: Archiwum

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments