Festiwal Komedii Teatralnych “Zdradziłeś mnie, kotku”

Zapraszamy na letni Festiwal Komedii Teatralnych w Kołobrzegu! 28 lipca w Kołobrzegu odbędzie się spektakl komediowy pt. “Zdradziłeś mnie, kotku!”. Spektakl odbędzie się w Amfiteatrze przy ul. Fredry 1 o godz.20:00. Wystąpią: Ewa Kuklińska, Maciej Damięcki, Dariusz Gnatowski, Dariusz Kordek, Zuza Gaińska.

 

“ZDRADZIŁEŚ MNIE, KOTKU!” to sztuka o klasycznej męskiej zdradzie. A skoro zdrada, to i zemsta. Żona burmistrza, który jest zadufanym w sobie bufonem, mści się na nim i obmyśla karkołomną sztuczkę, w wyniku której niewierny mąż traci stanowisko burmistrza, a przy tej okazji karierę robią przypadkowo spotkani na ulicy żebracy. W trakcie akcji mnóstwo zabawnych scen, nieporozumień, nieco aluzji do naszej skomplikowanej rzeczywistości, a także sporo zwariowanych dialogów i kilka sympatycznych piosenek. W sztuce niebagatelną rolę odgrywa także papuga, która jest świadkiem zdrady i powtarza słowa, które usłyszała, gdy kochanka burmistrza przebywała w jego domu. Zresztą wystarczy przyjść, aby się o wszystkim osobiście przekonać i odetchnąć z ulgą na myśl, że to tylko fikcja, bo przecież mężczyźni nigdy nie zdradzają, kobiety nigdy się nie mszczą, a papugi nigdy niczego nie powtarzają. Dobrej zabawy!

Data rozpoczęcia:28 LIPCA 20:00
Data zakończenia:28 LIPCA 22:00

Bilety do nabycia:

online na stronie kupbilecik: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/52749/Ko%C5%82obrzeg/Zdradzi%C5%82e%C5%9B+mnie…+kotku+%21/
online na stronie biletyna: https://biletyna.pl/spektakl/Zdradziles-mnie-Kotku/Kolobrzeg
w sklepie muzycznym Flamenco
zamówienia zbiorowe: 602 286 949

 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments