Dzień Sportu na Orliku

Zapraszamy na Orlika do SP nr 5 w Kołobrzegu na dzień sportu. Termin: 9.09.2018 r. “Dzień Sportu na Orliku” będzie zawierać konkurencje sprawnościowe przygotowane przez Lokalnych Animatorów Sportu.


Program:

11:00 – przywitanie uczestników, rozgrzewka oraz dobór drużyn (omówienie przebiegu imprezy oraz szczegółowe wytłumaczenie zasad przeprowadzanych konkurencji)

11:30 – gry i zabawy w drużynach. Ta część “Dnia Sportu na Orliku” ma polegać na wspólnym udziale uczestników w wybranych przez Animatora konkurencjach, które będą wykonywane przez drużyny.

13:30 – prezentacja klubów sportowych. Ta część ma być dedykowana tym organizacjom sportowym, które współpracują z danymi orlikami – klubami sportowymi, uczniowskimi klubami sportowymi, szkołami oraz innymi organizacjami o charakterze sportowym. Kluby będą miały czas na prezentację własnej działalności: prowadzonych naborach, realizowanych zajęciach, pokaz umiejętności zawodników. Z uwagi na zróżnicowanie w aktywności danych klubów Animator sam decyduje o przygotowaniu i realizacji tej części programu w porozumieniu z przedstawicielami klubów sportowych. Uwaga! W tej części wskazane jest zaangażowanie wszystkich uczestników biorących udział w “Dniu Sportu na Orliku” – przedstawiciele klubów mogą przygotować wspólne ćwiczenia lub gry i zabawy wprowadzające dla danej dyscypliny.

14:00 – mecz drużyn międzypokoleniowych w dyscyplinie zespołowej (przykładowe dyscypliny: piłka nożna/piłka ręczna/siatkówka/koszykówka) Jest to ostatnia część “Dnia Sportu na Orliku”. W zależności od frekwencji zalecane jest rozegranie krótkich, kilkuminutowych spotkań na zasadzie turnieju.

Zapewniamy gadżety dla uczestników TURNIEJU

 

Lokalny Animator Orlika
Ryszard Kaliciński
tel. 605 661 480

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments